מנהלי הכספים
של המשפחה שלך

מנהל כספים אישי הוא מתכנן פיננסי:
מקצוען שמלווה את המשפחה באופן קבוע ולאורך זמן, מרכז ומטפל בכל התחומים הכספיים הרלוונטיים של המשפחה.

ביחד אתכם, מנהל הכספים האישי שלכם יבחן, יתכנן ויחבר כל החסכונות, הביטוחים, הפנסיה והקרנות של המשפחה שלכם – יאחד אותם לתיק פיננסי אחד, מנוהל מקרוב. כך הוא יוכל לטייב את הפורטפוליו הפיננסי שלכם, ולחסוך לכם לא מעט כסף.

איך חוסכים יותר?

תכנון פיננסי נכון, כזה שמותאם אישית עבורכם, ומאגד את כל התחומים הפיננסיים בפורטפוליו אחד – לא רק מייעל את כל האפיקים הכספיים הקיימים של המשפחה, הוא גם מסייע למשפחה לחסוך כסף. מנהל הכספים שלכם, כאן ב-Plan A
– ימנע כפילויות וטעויות
– יוזיל דמי ניהול ועמלות
– יבחר מוצרים פיננסים נכונים ומתאימים יותר
– ימצה את פוטנציאל התשואות

service-img-1

תכנון פיננסי הוא המקצוע שלנו

לכל משפחה חלומות משלה, שאיפות משלה – ויכולות משלה.
כדי לעזור לכם להגשים את החלומות המיוחדים שלכם, נעזור לכם למקסם את היכולות.

נצמיד לכם מקצוען אמיתי, שמכיר את כל האפשרויות,
כל הסטטיסטיקות הכי מעודכנות וכל התחזיות לתשואות, ובוחר עבורכם את המסלולים הכי מתאימים לכם. כזה שעובד עם כל החברות בשוק – ומגן אך ורק על האינטרס שלכם. כזה שיכיר אתכם, יקשיב, ויישאר בקשר אישי כל הזמן… הכל כדי לבחור עבורכם את הפתרונות והמוצרים שהכי מתאימים, טובים ומשתלמים לכם.

מיסוי פנסיה

סביר להניח שלתא המשפחתי שלכם, כמו למשפחות רבות אחרות, השקעות במגוון אפיקים פיננסיים:
לטווח הקצר – תכניות השקעה, ניהול תיקים ועוד.
לטווח הבינוני – קרנות השתלמות, קופות גמל
לטווח ארוך מאוד – קרן פנסיה, ביטוח מנהלים
חלק מהאפיקים מספקים לכם הגנה ממס רווחי הון – אבל בחלקם אתם משלמים מס, ולא מעט ממנו.

איחוד של התיק הפיננסי תחת קורת גג אחת ותוכנית כלכלית אחת יכול לחסוך הרבה מאוד כסף, במיוחד במציאות של מס רווחי הון גבוה, ובמקרים של מיסוי פנסיה.

פיזור נכון של התיק בידיים מקצועיות – בחירה של מסלולים, קרנות השתלמות, קופות גמל וביטוחים נכונים – יקטין מיסים על רווחים ותשלום מס הכנסה על פנסיה נצברת, בלי כל שינוי בסיכון של התיק הכולל.

service-img-2

עדכון תקופתי

אתם זוכרים את המשפחה שלכם לפני חמש שנים? נסו להיזכר רגע… בעצמכם, בילדים, בחלומות שלכם …
כמה השתנה בחמש שנים קצרות!

החיים שלנו משתנים כל יום, ואיתם הצרכים, הרצונות והחלומות.
התיק הפיננסי של המשפחה חייב להתעדכן כל הזמן, לצמוח יחד איתה. וגם השוק הפיננסי משתנה תדיר – כדי שהתיק ימשיך להיות הנכון ביותר, אתם זקוקים למקצוען בתחום שיכיר מצד אחד אתכם, ומהצד השני – יכיר את השוק והשינויים שבו.

ב-Plan A, אנחנו מאמינים בשירות אקטיבי ויוזם. המשמעות היא, שלא תצטרכו לרדוף אחרינו – אנחנו, המקצוענים הבקיאים בשוק, נדאג לעדכן אתכם במצב שלו, לבדוק בעצמנו את התיק הפיננסי של המשפחה שלכם, וגם… לשמוע מכם מה חדש – ואיך זה משפיע על התוכניות וההשקעות הפיננסיות שלכם.

חתונות, ילדים, מצב בריאותי, עבודה חדשה, אירוע משפחתי – המסלולים, הביטוחים וההשקעות שלכם חייבים להתאים לכל שינוי, קטן כגדול, בחיים התזזיתיים שלכם. ואפילו השאיפות, שגדלות גם הן לצד המשפחה, חייבות להשפיע על התיק הפיננסי – להתוות עבורו את המסלול שיקרב את החלומות להישג יד.

אבל אל תדאגו. המקצוענים של Plan A לצדכם… לאורך כל הדרך.

service-img-3